Austro-Węgry Strona Główna Austro-Węgry
Historia wyjątkowego wielonarodowego państwa Habsburgów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków, sierpień, na chwilę przed wymarszem.
Autor Wiadomość
Deutschmeister
XII. Praktykant/Fähnrich

Wysłany: 2017-07-08, 10:10   Kraków, sierpień, na chwilę przed wymarszem.

Widzimy się?
4 sierpnia czy 5 sierpnia?
18ta, 19ta, czy 20ta?
C.K.Karaluch? http://ckbrowar.pl/menu.pdf
C.K.Sisi ? http://restauracja-pipa.p...dywidualne.html
C.K.Dezerter? http://www.ckdezerter.pl/webroot/menu.php
Czy tym razem C.K.Rezerwat ? http://ostoyapalace.pl/index.php/restauracja-pub/

Na Emaus 3 trzeba raczej poczekać. Budynej jest już c.k. Od nowości zreszta. Jak znaczna część Retoryka, czy dworek w Michałowicach, ale wnętrze jeszcze raczej jak "Coffee Heaven". Na gruzach cywilizacji, niż jako kontynuacja.

krakał
Książę

Wysłany: 2017-07-08, 12:15   

Jak Bóg da, to nie będzie mnie w Kraku. Na wakacje planuję jechać.

ergie
XI. Akcesista/Leutnant
retete - człowiek marginesu

Wysłany: 2017-07-08, 22:55   

Tiaaa... 5 sierpnia to nawet bym mógł... ale jak sobie przypomne jak ostatnio jak ten c...l stałem i czekałem coby kto przyszedł do C.K. Browaru :roll:

Deutschmeister
XII. Praktykant/Fähnrich

Wysłany: 2017-07-09, 08:31   

ergie napisał/a:
Tiaaa... 5 sierpnia to nawet bym mógł... ale jak sobie przypomne jak ostatnio jak ten c...l stałem i czekałem coby kto przyszedł do C.K. Browaru :roll:

Z C.K. Dezerterem mielismy więcej szczęścia. Byli sehr geehrter Herr Trotta, Junge Dame, Annette, Jemand der mir ausgefallen ist, zusammen 5 Stück.

Jestem zdecydowanym zwolennikiem 5 sierpnia 2017, ale, że to sobota, czyli łikend na pół, to i piatek 4tego ma moje poparcie. Jak Panie/Panowie sobie zażycza, tak będzie.

Deutschmeister
XII. Praktykant/Fähnrich

Wysłany: 2017-07-14, 12:04   

Kraków zbiera się jak Sanok, choć w Krakowie to mniej dziwne, bo to środek sezonu urlopowego.

Głosy z PMek wskazują, że jeśli, to w piątek, ale poczekajmy na wyklarowanie się sytuacji.

Niezależnie od rozwoju wypadków w oba te wieczory - nawet jeśli niemal samotnie - będę wznosił za pamięć Najjaśniejszego Pana, za Panów zdrowie, za dalsze powodzenie Forum i za udany SMAW w Sanoku. (A potem mnie wyniosą...)

Trotta
Książę
In deinem Lager, Österreich!

Wysłany: 2017-07-14, 13:11   

A jeśli piątek, to od której godziny? Jakaś wcześniejsza pora typu 15-16 by mnie najbardziej pewnie urządzała.

Deutschmeister
XII. Praktykant/Fähnrich

Wysłany: 2017-07-14, 21:56   

Trotta napisał/a:
A jeśli piątek, to od której godziny? Jakaś wcześniejsza pora typu 15-16 by mnie najbardziej pewnie urządzała.

Piętnasta to doskonała pora na obiad, ale tak wczesnie to ludzie bywaja jeszcze w pracy. Nawet w piatek :-) Prędzej uwierzę w 16 lub 17. Ciekawe jak Shluka ma zmiany i czy Ergie byłby skłonny do zmiany? Może w piatek to i Krakał nie byłby jeszcze na urlopie? :-)

A jakie miejsce byś wybrał? Złota Pipę, czy Ostoyę?

Trotta
Książę
In deinem Lager, Österreich!

Wysłany: 2017-07-15, 19:28   

Ostoi (Ostoy'i?? :wink: ) chyba nie znam. Co do ZP - za rok minie chyba dwadzieścia lat, odkąd tam byłem - i zarazem tyleż chyba samo, odkąd tam nie byłem :razz:

ergie
XI. Akcesista/Leutnant
retete - człowiek marginesu

Wysłany: 2017-07-16, 19:55   

Nie wiem, który mnie tak nie lubi ale ja narazie jestem unieruchomiony... naderwany mięsień łydki i noga na gipsowej szynie od pachwiny po poalce... ale mam nadzieję że do spotkania będę już na chodzie...

Deutschmeister
XII. Praktykant/Fähnrich

Wysłany: 2017-07-17, 06:45   

ergie napisał/a:
Nie wiem, który mnie tak nie lubi ale ja narazie jestem unieruchomiony... naderwany mięsień łydki i noga na gipsowej szynie od pachwiny po poalce... ale mam nadzieję że do spotkania będę już na chodzie...

Nie poddawaj się! :-)
Zdrowia!
(unieruchomiony analogicznie choc tylko nad kolano) Dtm :-)

Deutschmeister
XII. Praktykant/Fähnrich

Wysłany: 2017-08-07, 22:09   

Boh Trojcu liubit i tyle nas było. I pilsner z beczki. Wyjątkowo dobry, że aż podejrzewałem, że to Tyskie :-)

Zestaw obowiązkowy "specjalnośc zakładu" in Ordnung. Kawa, żeby glanz miało też dobra. I jest tam fajna sala "za kratami" z portretami Feldmarschalleutnantów. Dobra na większe spotkania. Tyle, że to głęboko pod ziemią i wilgoć od XVI wieku.

Aha, zapomniałem dodać - wylądowaliśmy finalnie w "Złotej Pipie". Gar nicht schlecht.
Talerze też nicht schlecht.

Odpowiedz do tematu