Austro-Węgry Strona Główna Austro-Węgry
Historia wyjątkowego wielonarodowego państwa Habsburgów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwagi na temat KONKURSU
Autor Wiadomość
Włodek
XII. Praktykant/Fähnrich
Gott - Ehre- Vaterland

Wysłany: 2006-11-05, 16:03   Uwagi na temat KONKURSU

Czy mozna odblokowac KONKURS???

bo bardzo ciekawe to było...

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall
Seine Apostolische Majestät

Wysłany: 2006-11-05, 23:26   

oczywiście, że można odlokować konkurs, tylko czy ma to sens w momencie, gdy non stop ktoś się obraża?

Art
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-08, 20:56   

Cóż, mnie z początku konkurs ciekawił, bawił, sam próbowałem odszukiwać odpowiedzi-w swoich książkach, necie... Zdarzylo mi się chyba 2 razy naprowadzić kogoś na odpowiedź, a nawet 1/2 punktu nie dostałem... :( Po jakimś czasie okazało się, że konkurs tak naprawdę jest dla kilku Kolegów, którzy chyba za ambicję przyjęli zadawanie takich pytań, że tylko oni sami mogli na nie odpowiedzieć... :lol: Oczywiście jest to zamierzona złośliwość z mojej strony. Swego czasu, na początku konkursu próbowałem wcisnąć się z jakimś pytaniem, ale skarcono mnie i do szeregu... Czasem zaglądałem i czytałem zaległe posty konkursowe, bo rzeczywiście uczestnicy wykazywali się super wiedzą... Ale niektóre pytania... Cóż, mam niejasne wrażenie,że albo formuła konkursu się nie sprawdziła, albo uczestnicy... Może przesyt??? A jakby spróbować innej formuły konkursu? Wiem,że Pudelek się namęczył nad tym konkursem, to może znów ma jakiś dobry pomysł? Niech wypije ze 3-4 "leżajskie", to wena zapewne nadejdzie... :mrgreen:

pablo
V. Radca nadworny/Generalmajor
na froncie pod Lublinem

Wysłany: 2006-11-08, 22:48   

Czy przypadkiem konkurs nie padł ofiarą jakichś personalno-ambicjonalnych przepychanek? A szkoda, żeby z powodu jednego forumowicza miała cierpieć cała reszta... Bo to wyglądało tak, że Prochazka zadał pytanie, na ktore nikt nie potrafił odpowiedzieć i to go tak zdenerwowało, że trzasnął drzwiami (komiczna sytuacja, a przytnajmniej tak to z boku wygląda), natomiast niedługo potem załozyciel tematu dochodzi do wniosku, że konkurs zamyka, bo się ludzie obrażają. Z tego co zauważyłem to obraziła sie jedna osoba, a w konkursie brało udział znacznie więcej... Odpowiedzialnośc zbiorowa czy co? Jakby nie było - trochę dziwna sytuacja...

CK Tiger
II. Wicepremier/Generaloberst
A.E.I.O.U.

Wysłany: 2006-11-09, 15:04   

Popieram pabla. Z konkursu można się dowiedzieć naprawdę ogromnej ilości ciekawostek i informacji, a poza tym - dobra zabawa!
Ja, Radetzky nach, ja mit HURRAH!

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall

Wysłany: 2006-11-10, 16:25   

cieszę się z tych postów :) cieszę się, bo to znaczy, że nie wszyscy o nim zapomnieli :mrgreen:

po kolei.

Art napisał/a:
Zdarzylo mi się chyba 2 razy naprowadzić kogoś na odpowiedź, a nawet 1/2 punktu nie dostałem... Sad

art, sprawdź punktację :P ;)

Art napisał/a:
Po jakimś czasie okazało się, że konkurs tak naprawdę jest dla kilku Kolegów, którzy chyba za ambicję przyjęli zadawanie takich pytań, że tylko oni sami mogli na nie odpowiedzieć... Laughing O

wiadomo, że fajnie, jak pytanie sprawia kłopot, a nie jest odgadnięte po 5 minutach. raczej takich ambicji bym się nie doszukiwał, w ogóle cięzko zadać jakieś ciekawe pytanie 8)

Art napisał/a:
Cóż, mam niejasne wrażenie,że albo formuła konkursu się nie sprawdziła, albo uczestnicy... Może przesyt??? A jakby spróbować innej formuły konkursu? Wiem,że Pudelek się namęczył nad tym konkursem, to może znów ma jakiś dobry pomysł? Niech wypije ze 3-4 "leżajskie", to wena zapewne nadejdzie... Mr. Green

czasem przyda się po prostu jakaś przerwa... zupełnie jak z Małyszem :twisted:

pablo napisał/a:
tego co zauważyłem to obraziła sie jedna osoba, a w konkursie brało udział znacznie więcej... Odpowiedzialnośc zbiorowa czy co? Jakby nie było - trochę dziwna sytuacja...

owszem, ale nie wiem czy zauważyłeś, jak przez ostatnie tygodnie generalnie może brały w niej udział trzy osoby. frekwencja ustawicznie spadała, ludzie zaczęli się obrazac, albo w ogole nie odpisywać... przepraszam, jeśli ktoś się poczuł urażony tym zamknięciem, ale fakt, że jest tu taj ta dyskusja potwierdza właściwość mojego kroku.

zaraz go oczywiście otworzę... z prawdziwą przyjemnością zresztą.

a co do pomysłu Arta na coś nowego... może by tak zrobić osobny konkurs ilustracyjny? co wy na to?

pablo
na froncie pod Lublinem

Wysłany: 2006-11-11, 15:25   

Pudelek napisał/a:
(...)
pablo napisał/a:
tego co zauważyłem to obraziła sie jedna osoba, a w konkursie brało udział znacznie więcej... Odpowiedzialnośc zbiorowa czy co? Jakby nie było - trochę dziwna sytuacja...

owszem, ale nie wiem czy zauważyłeś, jak przez ostatnie tygodnie generalnie może brały w niej udział trzy osoby. frekwencja ustawicznie spadała, (...)

Może to była wina zbyt skomplikowanych pytań? W każdym bądź razie fajnie, że konkurs powrócił...

Allonsanfan
Baron

Wysłany: 2006-11-22, 13:56   

To jest ten konkurs czy go nie ma?

Niby odblokowany blisko 2 tygodnie temu a nic się nie dzieje. Zdaje się że moderator czeka wciąż na Godota tj. na Prochazkę a ten się chyba obraził na serio.
Gdy wróciłem po dłuższej przerwie to muszę przyznać że konkurs podobał mi się najbardziej z tego co zaszło na forum i chciałbym by był znowu aktywny.

Prochazko, jeśli jeszcze odwiedzasz tą stronę internetową to prośba od starego znajomego z forum - racz odpowiedzieć Pudelkowi bo bez tego chyba ani rusz.

Nawiasem mówiąć świetnie się spisywałeś w konkursie(widziałem klasyfikację i przeglądałem pytania). Moje gratulacje. Mam nadzieję że złość Ci przejdzie i że wrócisz.

pablo
na froncie pod Lublinem

Wysłany: 2006-11-22, 16:44   

Może w takiej sytuacji damy mu jeszcze kilka dni do namysłu, a jeśli dalej nic, to pytanie zada już ktoś inny...

Art
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 18:32   

no tak, to może pytanie zada ktoś, kto ma tylko 0,5 punktu (albo tyle chciałby mieć... :lol: ) ???? oczywiście mam na myśli swoją skromną osobę... :oops: Na początku, jak konkurs ruszał, wciąłem się z pytaniem, bardziej zagadką-ciekawostką. Zrównano mnie z ziemią i tyle... Może jakaś formuła, która pozwoli np. 5 kolejnym osobom zadać pytanie, a później czas na odpowiedzi... Nie wiem, ale jak kilku się dorwało, to już był nie konkurs, a pojedynek, jak się okazało - do pierwszej krwi...

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall

Wysłany: 2006-11-22, 20:00   

może na razie spróbujmy reaktywować ten konkurs, a później pomślimy o czymś nowym. a ponieważ Prochazka miał chyba wystarczająco dużo czasu na odpowiedz niech spyta osoba z najmniejsza liczbą punktów czyli Art :D

pytanie Prochazki anulujemy. wydaje mi się że odpowiedziałem dobrze, (chociaż korzystałem z czeskiego Haszka,bo polskiego nie mogłem dorwać), ale ruszmy w końcu dalej :mrgreen:

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall

Wysłany: 2006-11-25, 17:08   

pozwoliłem sobie zmienić tytuł tematu założonego Włodka na bardziej praktyczny

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall

Wysłany: 2006-11-26, 20:18   

pozwolę sobie przypomnieć założenie, którym miał się kierować Konkurs, a które później zostało zapomniane - najlepiej, aby jeśli przez 3 dni nie padła odpowiedź, zadający pytanie zadał kolejne, lub przynajmniej dał taką podpowiedź, aby rychło ją odgadnięto. w ten sposób zlikwiduje się przestoje (3 dni to kupa czasu na znalezienie pytania).

Prochazka
VIII. Radca/Major

Wysłany: 2006-12-02, 11:59   

Chciałbym pogratulować Allonsanfanowi i Grzegorzowi B.

Świetnie sobie poczynacie jak na debiutantów. Tak trzymać koledzy.

Szkoda tylko że nie braliście udziału w konkursie kiedy ja jeszcze w nim uczestniczyłem ...

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall

Wysłany: 2006-12-03, 04:41   

Prochazka napisał/a:
Szkoda tylko że nie braliście udziału w konkursie kiedy ja jeszcze w nim uczestniczyłem ...

czekamy na powrót :mrgreen:

Allonsanfan
Baron

Wysłany: 2006-12-04, 07:28   

Dzięki za uznanie, Prochazko.

Prochazka napisał/a:

Nic straconego, stary Prochazko. Proponuję powrót do Konkursu.

Allonsanfan
Baron

Wysłany: 2007-03-03, 10:22   

Pudelku chciałbym powrócić do Twojego pytania z 28 lutego 2007.

pytanie z Wielkiej Wojny - pierwsze w czasie wojny (a być może i w historii) nalot bombowy skierowany wyłącznie przeciwko ludności cywilnej...

1)kiedy? (wystarczy miesiąc i rok)
2)gdzie?
3)kto na kogo?

wszelkie informacje dodatkowe (powód, liczba samolotów bombardujących i ofiar) mile widzane

Wybacz Moderatorze, mam pewne obiekcje co do tego pytania. Nie chciałem poruszyć tego wcześniej aby nie powiedziano że "facet nie zna odpowiedzi więc wydziwia" ale teraz mogę.

Uważam że to pytanie wykracza poza ramy konkursu. Otóż przyjęło się że pytania w konkursie dotyczą przede wszystkim Austro-Węgier tj. mają być związane w jakiś sposób z ck monarchią. A jeśli nie to przynajmniej z historią Austrii sprzed 1867 r. albo z rodziną Habsburgów. To takie niepisane dotychczas prawo bo nie ma żadnego regulaminu konkursu który by to precyzował. Ostatecznie to Forum jest poświęcone Austro-Węgrom.

Twoje ostatnie pytanie nie było związane z Austro_Węgrami. Dotyczyło francuskiego nalotu na Niemcy. Chyba że przyjmiemy że Austro-Węgry brały udział w I wojnie a pytanie jest poświęcone I wojnie a zatem ... ale to takie trochę naciągane.

Zatem prosiłbym Ciebie(i wszystkich innych) aby na przyszłość nie zadawać podobnych pytań. Oczywiście to tylko mój pogląd na tę sprawę. Rad byłbym poznać co w tej sprawie myślisz Ty i inni uczestnicy konkursu. Jeśli uważacie że wszystko jest w porządku i takie pytania mogą być to i ja się dostosuję.

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall

Wysłany: 2007-03-05, 19:35   

hmm, faktycznie, nie pomyślałem o tym... rzeczywiście mój tok myślenia był ukierowany w ten sposób - Wielka Wojna (a więc udział AW), więc pytanie może być zadane... niby artyleria austriacka była na zachodzie, ale jednak to nie bardzo pasuje.

postaram sie unikać takich pytań, ewentualnie w razie wątpliwości najlepiej zaznaczać, że pytanie nie dotyczy bezposrednio AW.

a dla ciebie dodatkowe gratulacje za odpowiedz w pytaniu "nieregulaminowym" :mrgreen:

Prochazka
VIII. Radca/Major

Wysłany: 2007-09-04, 08:08   

Spóźnione(gdyż dopiero teraz pojawiły się wyniki) gratulacje dla Allonsanfana za pierwsze miejsce na liście wszechczasów w konkursie. Z tego co wyliczyłem to prześcignął mnie już w czerwcu. Dobra robota, kamracie.
Była to tylko kwestia czasu kiedy mnie wyprzedzisz, Allons.Tak zasuwałeś że było pewne że to szybko nastąpi(chyba żebyś się znudził konkursem albo z innych powodów go opuścił).

Jeszcze raz gratulacje i tak trzymać.

Allonsanfan
Baron

Wysłany: 2007-09-04, 09:20   

Dzięki, stary Prochazko.
Widzę że nie masz żalu jako zdetronizowany mistrz. Detronizacja była możliwa gdyż wycofałeś się z konkursu. Gdyby nie to nie ja byłbym liderem o tym jestem przekonany. A i tak zdystansowanie ciebie zabrało mi ponad pół roku - to o czymś świadczy.
A może byś tak, na coCię namawiałem wiele razy, pomyślał o powrocie?

Allonsanfan
Baron

Wysłany: 2007-09-17, 07:57   

Co to za porządki ostatnio w Konkursie?

Najpierw mijają blisko 2 tygodnie zanim facet raczy zadać pytanie a gdy wreszcie je zada to trzeba zaraz je anulować. Delirium tremens czy co? Tak ostro było w tym Sanoku?
Wygląda jednak na to że wszystkim(oprócz mnie) to zwisa.

Art
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-17, 08:06   

usunąłem, w głupią wymianę zdań nie będę się wdawał... bez sensu

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall

Wysłany: 2007-09-17, 13:16   

Allonsanfan napisał/a:
Co to za porządki ostatnio w Konkursie?

Najpierw mijają blisko 2 tygodnie zanim facet raczy zadać pytanie a gdy wreszcie je zada to trzeba zaraz je anulować. Delirium tremens czy co? Tak ostro było w tym Sanoku?
Wygląda jednak na to że wszystkim(oprócz mnie) to zwisa.

nie wiem o co ci chodzi? to ma być zabawa, a nie pojedynek na śmierć i życie. 2 tygodnie minęły, bo Arta nie było - nie ma obowiązku przesiadywania codziennie na forum. ja też nie zawsze mam możliwość sprawdzania i wtedy trzeba trochę poczekać. zresztą było napisane wyraźnie, zarówno przez Arta jak i mnie, że trochę trzeba będzie poczekać.

anulowanie pytań zdarza się nie po raz pierwszy. zadający też ma prawo się pomylić lub zapomnieć. Art właśnie zadał je tak szybko, bo naciskałeś.

na przyszłość proszę bez takich sformułowań, bo są tutaj zupełnie niepotrzebne!

co prawda na początku tematu jest mowa o 3 dniach, ale do tej pory to było przedłużane, jeśli odpowiadający zgłosił, że go nie będzie. wkrótce opracuję osobny, krótki i treściwy regulamin, żeby nie było wątpliwości

Allonsanfan
Baron

Wysłany: 2008-03-04, 08:03   

Art napisał/a:
Może tylko obniż ciut skalę trudności i wal dalej... No, chyba że uważasz,że my tu, szara masa... Al;e mam nadzieję, że tak nie jest... :mrgreen:

Pozwoliłem sobie odpowiedzieć w tym miejscu bardziej chyba odpowiednim niż sam konkurs.

Zaręczam, Arturze, że nie uważam was za szarą masę i nie wywyższam się. Ale faktem jest też że, jak już powiedziałem, nie mam ostatnio(?) wspólnego języka z pozostałymi uczestnikami.

Konkurs to miala być zabawa. Odniosłem jednak wrażenie że ostatnio nikt się tu dobrze nie bawił. I niestety prawdopodobnie ja jestem winien temu stanowi rzeczy. Zdecydowałem się zatem dać konkursowi szansę rezygnując z udziału w nim.

Tak że dzięki Art za Twoje słowa ale podjąłem już decyzję. Może będziecie się lepiej bawić w konkursie beze mnie niż ze mną. Życzę.

blee
XVII. Rzemieślnik/Korporal
to znowu ja

Wysłany: 2008-03-04, 11:46   

to weź mi jeszcze odpowiedz, bom ciekawy, Boy czy nie Boy 8)

Prochazka
VIII. Radca/Major

Wysłany: 2008-03-04, 13:20   

Ale się porobiło.

Przypomina mi to jak sam kiedyś zrezygnowałem. Różnica tylko w tym że brak aktywności w konkursie wytłumaczyłem sobie tym że nikomu(z moim wyjątkiem) się nie chce, a Allons szlachetnie winę wziął na siebie.
W każdym razie wyśrubowałeś poziom(mam na myśli klasyfikację wszechczasów) do niemożebnej wysokości, Allons. Do jak dużej to nie wiem nawet bo moderatorowi Pudelkowi też się chyba nie chce i nie aktualizuje klasyfikacji.

W pytaniu to chodziło o "Zmory" Zegadłowicza, nieprawdaż?

Art
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 13:55   

A znalazłes ten fragment u Zegadłowicza ??? Jeśli nie, to ja dziś poszukam... :mrgreen:
Książka swego czasu na indeksach (przed 1939), a "Motory" też były zakazane... :lol:

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall

Wysłany: 2008-03-04, 14:01   

Prochazka napisał/a:
Do jak dużej to nie wiem nawet bo moderatorowi Pudelkowi też się chyba nie chce i nie aktualizuje klasyfikacji.

to nie tak. miałem ostatnio pewne problemy i na forum bywałem krótko, tylko zerkałem, a do tego trzeba przysiąść, żeby nikomu niepotrzebnych punktów nie dodać...

Allonsanfan
Baron

Wysłany: 2008-03-04, 14:18   

Prochazka napisał/a:
W pytaniu to chodziło o "Zmory" Zegadłowicza, nieprawdaż?

Prochazko, z ciebie jest huncút a šaščínská bestie.

Teraz dopiero z tym? Oczywiście się zgadza, "Zmory" Emila Zegadłowicza.

Prawa do zadawania pytania niestety ci nie przyznam.
Po pierwsze, odpowiedź byla poza Konkursem właściwym.
Po drugie, Pytanie zostalo wcześniej unieważnione.
Po trzecie, zrezygnowawszy z konkursu nie mam już prawa do przyznawania pytania.
Po czwarte, chyba sam byś nie chciał bo też wypisałeś się z konkursu.

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall

Wysłany: 2008-03-04, 14:47   

niepotrzebnie komplikujecie sprawę :evil:

Art
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 14:51   

KOLEDZY !!!!!
dajcie se luz, jak mawia modzież i zacznijcie się dalej bawić w konkurs !!!
No, a ja wezmę na kieł "Zmory" i postaram się ustalić, kogo dotyczył ten cytat... Też poza konkursem... :mrgreen:
A tak jeszcze a propos Zegadłowicza - miałem egzemplarz z wyczytanymi "momentami", książka sama się na nich otwierała, ale pod kątem A-W to otworzyć się juz nie chciała...

pablo
na froncie pod Lublinem

Wysłany: 2008-03-04, 22:29   

Dawno już nie udzielałem się w konkursie, a to z racji tego, że poziom (a moze raczej trudność) pytań systematycznie rósł i momentami mocno wykraczał poza Monarchię A-W, albo był z nią związany tylko poprzez fakt czyichś urodzin na jej terenie... I z konkursu wiedzy o A-W zrobił się konkurs wiedzy o wszystkim. Oczywiście to moje prywatne zdanie, być może odosobnione.
Ale większość się chyba zgodzi z tym, że jedną z cech charakterystycznych tego konkursu było systematyczne "obrażanie się" jego uczestników i przerywanie go (bodajże 2 razy już) - dla patrzącego z boku wygląda to dosyć zabawnie...

F Machalica
III. Minister/General der Infanterie
Leutnant i.d.R.

Wysłany: 2008-03-04, 23:34   

Panowie Allonsanfanie i Prochazko, prosze jeszcze raz rozwazyc swoja decyzje. Przeciez konkurz, choc gra, byla zrodlem cennych szczegolowych informacji. I teraz offtopic: jak powiedzial bar. de Coubertin, nie jest wazne wygrac, ale uczestniczyc. :lol:

Prochazka
VIII. Radca/Major

Wysłany: 2008-03-05, 07:32   

Allonsanfan napisał/a:
Prochazko, z ciebie jest huncút a šaščínská bestie.

Dzięki za komplementy, Alfons.

Allonsanfan napisał/a:
Po czwarte, chyba sam byś nie chciał bo też wypisałeś się z konkursu.

Faktycznie bym nie chciał. Faktycznie wypisałem się z konkursu. I nie mam zamiaru powracać.
Na pytanie pozwoliłem sobie odpowiedzieć tylko dlatego że było to nieoficjalnie, nieważnie i poza.

Art
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 07:42   

Koledzy Prochazko i Allonsanfan!
no, osłabiacie mnie, młodzieżowo mówiąc... :mrgreen:
Zastyanawiałem się czasem nad konkursem, bo w pewnym momencie zrobił się Wasz turniej... Inni nie mieli szans... Ja zresztą też... A z drugiej strony - Wasze pytania zmuszały do wysiłku. Sam wielkorotnie latałem po necie, po książkach, choć miałem świadomość, że i tak nic z tego nie wyjdzie. Zmuszaliście do wysiłku. Choć czasem, co napisał Pablo, z Monarchią miał niewiele wspólnego... Dzięki Allonsanfanowi zajrzałem do Zegadłowicza, którego juz lata w łapie nie miałem. A będę szperał dalej - w "Motorach" i "Uśmiechu" - bo sam jestem ciekaw, czy jakieś nawiązania tam są do Monarchii. Właściwie to swój wczorajszy post powinienem o te informacje uzupełnić (no, o inne pozycjke Zegadłowicza) poszperać po jego biografii i upchnąć w dziale... No właśnie, przydałby się ten "Salonik literacki", bo do działu książki nie bardzo pasuje...
Pozdrawiam Kolegów i życzę zmiany decyzji... :lol:

Prochazka
VIII. Radca/Major

Wysłany: 2008-07-15, 08:04   

Chodzi o moje pytanie dotyczące Józefa Albina Herbaczewskiego z 2 lipca 2008 r. Chciałem być złośliwy i chyba mi się to udało. Po ostatniej podpowiedzi pytanie było dość łatwe do odgadnięcia ale wcześniej koledzy Art i Włodek zadali sobie spory trud w odgadnięcie więc apeluję do moderatora Pudelka aby ich wysiłek wynagrodzić połową punktu dla każdego za to pytanie w klasyfikacji za lipiec.
Jest tylko jedno ale ... Czy w ogole będzie klasyfikacja za lipiec? Ostatnio Pudelek aktualizuje klasyfikację tylko wtedy gdy nie ma nic lepszego do roboty. Ostatnia była prawie 4 miesiące temu.

Pudelek
I. Premier/Feldmarschall

Wysłany: 2008-07-18, 16:19   

Pudelek ostatnio rzadko miał dostęp do Internetu :( obiecuję poprawę!

Prochazka
VIII. Radca/Major

Wysłany: 2009-03-23, 07:50   

Jest jeszcze konkurs czy już nie?

Od dawna mamy zastój. Do tej pory milczałem bo, sam przyznaję, nie byłem bez winy pod tym względem i nieraz zdarzało mi się wstrzymywać konkurs(przeważnie podczas weekendów). Nigdy jednak nie przekroczyłem granicy przyzwoitości(?) 3 dni. A tu już ponad 2 tygodnie ...
Kolega Mixol albo z jakichś powodów nie chce zadać pytania albo nie dotarło do niego że ma je zadać. Proponuję zatem, żeby wreszcie ruszyć, aby pytanie zadał kolega Pablo. Odpowiedział na część ostatniego pytania więc ma prawo. Oczywiście to tylko propozycja bo w tej sprawie mogę tylko proponować. Decyzję musi podjąć autor pytania lub moderator.

pablo
na froncie pod Lublinem

Wysłany: 2009-03-23, 11:04   

Zatem czekamy na oficjalną decyzję...

Mixol
XVI. Kupiec/Zugsführer
GRH Artyleria

Wysłany: 2009-03-23, 20:37   

Nie dotarło do mnie najwyraźniej... Może dlatego, że KG nie określił co jest odpowiedzią prawidłową, a co błędną... I nie padło sakramentalne "OK, pytanie zadaje...". Uznałem, że skoro KG nie zadecydował,to pytanie w dalszym ciągu jest w jakiś sposób otwarte. Jeśli moja interpretacja była błędna, to chylę się w niskim ukłonie i przeprasza. Tylko po co ta złośliwość Prochazko...

Odpowiedz do tematu